Policzyłam właśnie, że ostatni wpis na blogu opublikowałam 208 dni temu. Wstyd i hańba. Stało się tak, ponieważ postanowiłam razem z Pauliną Rzymską założyć własną firmę, La Wonderlab, i sprawy organizacyjne zabierały nam 150% czasu. Ale udało nam się już wyremontować biuro i stworzyć własne laboratorium do badań, przeprowadzić kilka większych i mniejszych projektów oraz zatrudnić dwóch pierwszych pracowników :) Teraz kolej na wspólnego bloga.

Od dziś I fix UX zostaje zepchnięte w ciemniejsze zakamarki naszej świadomości, a do życia powołujemy We Fix UX.

Nowy blog We Fix UX

  • Od dziś blog posiada dwie autorki – Paulinę Makuch i Paulinę Rzymską. Pierwsza, pasjonatka badań, mogłaby o nich dyskutować godzinami. Druga kocha tworzenie i projektowanie pozytywnych doświadczeń. W przyszłości prawdopodobnie pojawią się kolejni autorzy.
  • W związku z powyższym liczymy na częstsze wpisy :)
  • Poszerzamy tematykęBędzie to blog, w którym przeczytacie już nie tylko o badaniach, ale również o strategii i projektowaniu UX. Będziemy dzielić się z Wami wiedzą, przybliżać nasze projekty, komentować ważne branżowe wydarzenia, a czasem polemizować (również ze sobą!).
  • Sekcja Wiedza zyskuje nowy dział, zawierający linki z sieci dotyczące tematyki projektowej. Na razie zalążek, z czasem będzie się rozwijać.
  • Nowa nazwa, nowy wygląd, nowy adres strony, a w związku z tym nowy kanał RSS – zmieńcie od razu w swoich czytnikach.
  • Niestety przy przejściu na nowy adres tracimy wszystkie dotychczasowe komentarze i like’i. Przepraszamy.
  • Zmienia się również fanpage na Facebooku. Od tej pory wpisy pisane przeze mnie lub Paulinę, będą odpowiednio oznaczane [PM] lub [PR].

Liczymy, że zmiany idą w dobrym kierunku i będziecie czasem zaglądać na nowego bloga. W najbliższym czasie szykujemy jeszcze trochę poprawek i ulepszeń – tak żeby Wam się lepiej czytało, a nam lepiej pisało :)

Tak więc hello world!
Enjoy :)