Polecamy

Piloty TV – trzy wzorce prostoty

Początki pilotów do TV wiązały się z chęcią zaspokojenia ważnej potrzeby użytkowników telewizorów – siedzenia na kanapie bez konieczności wstawania. Z biegiem lat piloty obrastały w nowe funkcje, zaspokajając kolejne potrzeby użytkowników, ale ich złożoność wzrastała. Tymczasem dla pilotów TV ważna jest prostota: estetyczna, techniczna oraz funkcjonalna.

WWW – Wealthy Western Web?

Azja południowo-wschodnia to najszybciej rosnący rynek internetowy na świecie. Obiecującym rynkiem jest też Afryka. To regiony, gdzie wciąż wiele osób jest jeszcze niepodłączonych do sieci, a przyrost naturalny jest dynamiczny. Warto się zastanowić, w jaki sposób – biorąc pod uwagę uwarunkowania ekonomiczne i kulturowe – zdobyć tamtejszych użytkowników.

 

Badania

Najlepsze książki o badaniach UX

Kilkunastu ekspertów opowiada o książkach dotyczących badań oraz ich roli w procesie projektowym, które wywarły największy wpływ na ich rozwój oraz karierę zawodową. Polecamy!

Panele online: 8 kwestii do przemyślenia

Badania panelowe online to szybki i tani sposób zbierania danych. Mają jednak swoje ograniczenia i specyfikę. W tekście 8 ważnych kwestii, które trzeba wziąć pod uwagę, korzystając lub prowadząc badania tego typu.

 

 

Sieć przeszukał dla Was Piotrek.